Wybieramy auto na akumulator dla najmłodszych

Elektryczne auta dla dzieci to spełnienie marzeń niejednego malucha. Zabawka taka to niesamowita gratka i przednia zabawa dla każdego młodego miłośnika motoryzacji. W tekście wskazujemy na co zwracać uwagę wybierając samochód na akumulator dla dziecka.

Zacznijmy od tego, że auta elektryczne dla dzieci są całkowicie bezpieczne, oferując niesamowity poziom frajdy. Nic zatem dziwnego, że cały czas przybywa nowych modeli oraz rozwiązań, które zapewniają mnóstwo radości. Jeśli nosisz się z zamiarem zakupu takiego auta dla dzieci warto najpierw dokładnie określić, jaki typ samochodu najbardziej będzie odpowiadał twoim maluchom. Na rynku znajdziemy zarówno konstrukcje jednoosobowe, jak i dwuosobowe, samochody z pilotem oraz zasilane akumulatorami 12 i 24 V. Najciekawsze pojazdy znajdziemy na stronie https://zabawki-gry.pl/Samochody-na-akumulator,c,7.

Auta jednoosobowe
Tego rodzaju auto na akumulator jest najpopularniejszym typem samochodzików dla dzieci. Wiąże się to z koniecznością dźwigania jedynie ciężaru kierowcy, co sprawia, że pojazdy mogą rozpędzać się do większych prędkości i tym samym dać więcej frajdy maluchowi. Jednym z ciekawszych przykładów tego typu samochodu jest czarny Mercedes SLS, który zasilany jest 12 V akumulatorem i może jechać z prędkością do 5 km/h. Oczywiście znajdziemy też jednoosobówki rozpędzające się do prędkości 7 czy nawet 10 km/h.

Auta dwuosobowe
Tego rodzaju auto na akumulator to już większa konstrukcja, która udźwignie kierowcę oraz jego pasażera. Będzie to doskonały prezent dla rodzeństwa, ponieważ maluchy mogą zmieniać się za kierownicą i wspólnie pędzić po działce czy parku zabaw. Dobrym przykładem sprawnego dwuosobowego samochodu elektrycznego jest SUV LAND, posiadający 40 kg udźwig, zasilany przez dwa akumulatory 12 V i rozpędzający się do 6 km/h.

Dodatkowy pilot
W celu zwiększenia bezpieczeństwa, auta na akumulator dla dzieci wyposażone są w dodatkowy pilot do zdalnego sterowania pojazdem. Takie rozwiązanie pozwana na to, aby zarówno tata, jak i mama mogli się świetnie bawić, sterując samochodem swoich pociech. Pilot do zdalnego sterowania może być też wykorzystywany przez samych maluchów. Należy podkreślić, że w dowolnym momencie można zmienić sposób sterowania na manualny i schować pilot. Tego rodzaju zabezpieczenie pozwala utrzymać kontrolę nad zabawą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *