Nowoczesny styl

Sklep internetowy mateomarket.pl to wyśmienity przykład miejsca, w którym można znaleźć wszelkie produkty instalacyjno-budowlane. Na stronie tej, dostępne są doskonałej jakości produkty, oferowane przez najlepszych producentów i hurtownie. Podzielono je na kategorie i wyposażono w szczegółowe opisy, by klienci byli przekonani, czy rzeczywiście danego produktu poszukują czy też powinni zdecydować się na inny. Niewątpliwą zaletą serwisu jest możliwość dokonania szybkiego zamówienia – wysyłki realizowane są w ekspresowym tempie, jak odpowiedzi na wszelkie zapytania.

Niezwykle rozbudowana została kategoria Oświetlenie mieszkania, domu, ogrodu, by klienci mogli wybrać pasującą im lampę z grona przynajmniej kilkudziesięciu propozycji. Do wyjątkowo eleganckich i uniwersalnych elementów oświetlenia zaliczają się plafony. Te drobne, naścienne lampy charakteryzują się intrygującymi wzorami i kształtami.

Firma Aldex, zaproponowała plafony kolekcji Frodo o oryginalnej fakturze. Lampy te, o kwadratowym kształcie, składają się z metalowej ramy o okrągłych zdobieniach oraz okrągłego, mlecznego przeszklenia. Forma jest więc ze sobą nadzwyczaj spójna i doskonale prezentować się będzie w każdej wersji kolorystycznej – zainteresowani kolekcją klienci mogą wybrać lampę szarą, czarną lub białą. Istnieje także możliwość manipulowania ziarnistością okręgów, by klienci mieli szansę dopasowania wzorów do swoich potrzeb.

Ten znakomity polski producent, funkcjonujący na polskim rynku od 1981 roku, zaproponował także kolekcję Ivo, która idealnie sprawdzi się w salonie, kuchni czy sypialni. Kolekcja ta składa się z drobnych kinkietów naściennych o kształcie prostokąta. Choć większa część lampy utrzymana jest w białym, mlecznym kolorze, w jej rogach umieszczone przezroczyste, geometryczne ornamenty.
Firma Aldex proponuje także oświetlenie dla pokoików dziecięcych – można zaproponować lampę z imieniem dziecka. Dostępne są one w rozmaitych wersjach kolorystycznych, by maluch mógł cieszyć się swoimi ulubionymi barwami na ścianie lub suficie (http://www.aldex.com.pl/index.php?route=product/product&product_id=602&search=plafon&description=true&page=2). Dzięki lampie tej, pokój będzie się wydawać dziecku przyjaźniejszy i bezpieczniejszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *