Dlaczego wieczór kawalerski na strzelnicy to doskonały pomysł?

Mieszkańcy Krakowa i jego okolic nie mogą narzekać na brak miejsc, w których można organizować fantastyczny wieczór kawalerski. Puby, bary, kluby oraz szereg dodatkowych atrakcji. Jedną z ciekawszych opcji jest wieczór kawalerski na strzelnicy. To dosyć nietypowe rozwiązanie i na pewno nie jednego zaskoczy, ale ostatecznie przecież o to chodzi. Która strzelnica w Krakowie daje taką możliwość? Cracow Shooting Academy posiada w swojej ofercie organizację różnych eventów oraz imprez integracyjnych, w tym wieczorów kawalerskich. Dlaczego warto zrealizować tak niecodzienny pomysł? Powodów jest kilka.

Wiecor kawalerski jedyny w swoim rodzaju
Całonocna impreza połączona z rajdem po krakowskich barach i pubach z pewnością zadowoli większość panów. Jednak część z nich oczekuje bardziej ekstremalnej rozrywki. Czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na spędzenie czasu w męskim gronie, niż możliwość postrzelania z prawdziwej broni palnej? To marzenie niejednego pana. Już mali chłopcy interesują się bronią. Zabawy w wojnę czy policjantów i złodziei wciąż jeszcze królują w przedszkolach czy na podwórkach. Nie brakuje zabawek militarnych, plastikowych replik pistoletów, karabinów, a nawet bardziej skomplikowanej broni. Mężczyzna, który na strzelnicy dostaje prawdziwy pistolet do ręki może poczuć się, jak mały chłopiec spełniający swoje największe marzenie. Strzelanie w większym gronie wiąże się również z dodatkowymi emocjami, jakie niesie ze sobą rywalizacja. Kto odda lepszy, bardziej celny strzał? Kto zaskoczy pozostałych?

Dobra, ale bezpieczna zabawa
Wieczór kawalerski rządzi się swoimi prawami, ale strzelnice mają pewne stałe zasady, które nie podlegają żadnej dyskusji. Strzelanie pod wpływem alkoholu jest całkowicie zabronione, nawet, jeśli chodzi o jedno piwo czy drinka. Dlatego wizyta na strzelnicy może być fantastycznym wstępem do dalszej zabawy. Z pewnością pomoże towarzystwu przełamać pierwsze lody i bardziej się zintegrować. Wszak nie wszyscy goście wieczoru kawalerskiego muszą się znać. Po emocjach związanych ze strzelaniem przyjdzie pora na typowe celebrowanie tego wyjątkowego wieczoru.

Źródło: https://www.shootingcracow.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *