Najlepsze sale weselne w Lublinie

Lublin to wyjątkowe miasto z ponad 700-letnią historią, które zachwyca zabytkową architekturą, lokalnymi smakami oraz krętymi uliczkami zamkniętymi murami kolorowych kamienic. Doświadczanie miasta tego wspaniałego miasta przekłada się na udane wesele. Lublin jest idealnym miejscem na weselną zabawę, o której wasi goście długo nie zapomną. Oto najciekawsze sale weselne.

Sala weselna to jeden z fundamentów udanego ślubu. Od tego, jaką wybierzecie, zależeć będzie cały nastrój wesela, a także będzie ona jednym z największych czynników wpływających na efekt finalny. Warto zatem dopasować przestrzeń do ilości gości, do naszej estetyki oraz kubków smakowych.

Dworek Arkadia
Dworek Arkadia to niewątpliwie idealne miejsce w całym województwie lubelskim, które realizuje marzenia o niezapomnianym weselu. Wyjątkowy wystrój wnętrz, dekoracje stołów i bogate menu sprawiają, że każde przyjęcie w Arkadii staje się urzeczywistnieniem snów o prawdziwie królewskim weselu. Kilka sal pozwala na urządzenie dużej imprezy dla 350 osób lub bardziej kameralnego przyjęcia dla 150. Z ofertą lokalu można zapoznać się na stronie http://dworekarkadia.pl/wesela.html

Zajazd Gościnny
Zajazd Gościnny oferuje smaczną kuchnię, ciepłą atmosferę oraz miłą obsługę. Elegancki wystrój sali pozwala urządzić wymarzone przyjęcie nawet dla 220 osób. Zaletą jest to, że pracownicy doradzają najlepszą ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta.

Vesaria
Hotel i Restauracja Vesaria proponuje sale bankietowe nawet do 400 osób. Ekskluzywnie, jednak bez zbędnego przepychu, urządzone wnętrza pozwalają na zorganizowanie wymarzonego przyjęcia. Biorąc pod uwagę potrzeby klientów, właściciele są elastyczni oraz otwarci na propozycje. Szeroka oferta menu oraz dodatkowe atrakcji są niewątpliwą zaletą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *